پارسا نیوز : مناسب سازی ۲۲ بوستان شهر تهران برای استفاده معلولان تا دهه فجر

پارسا نیوز : مناسب سازی ۲۲ بوستان شهر تهران برای استفاده معلولان تا دهه فجر

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از مناسب سازی ۲۲ بوستان در باره مناطق شهر تهران برای استفاده معلولان خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در باره هر منطقه یک بوستان برای استفاده معلولان مناسب سازی می شود و این پروژه تا دهه فجر امسال به اتمام خواهد رسید.

به گزارش ایسنا، مجتبی یزدانی گفت: در باره راستای دستور شهردار تهران بسترسازی های لازم در باره خصوص امکان استفاده معلولین از پارک های شهر تهران فراهم شده است و طی آن ۲۲ پارک در باره مناطق ۲۲گانه برای استفاده معلولان مناسب سازی می شود.


یزدانی با بیان این که خدماتی که در باره شهر تهران ارائه می شود، باید برای تمامی اقشار جامعه باشد، خاطرنشان کرد: در باره همین راستا در باره هر منطقه یک بوستان برای استفاده معلولین مناسب سازی می شود تا آنها نیز بتوانند از این امکانات بهره لازم را ببرند.


معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان این که مناسب سازی این بوستان ها در باره مناطق ۲۲گانه با پیشرفت های بسیار خوبی همراه بوده است، خاطرنشان کرد:این بوستان ها به امکاناتی چون ویلچر، ست ورزشی ویژه معلولین و نیز اقداماتی چون ایجاد رمپ، محوطه سازی، مناسب سازی آبخوری ها، سرویس های بهداشتی، نیمکت و… متناسب با نیازهای معلولین مناسب سازی و تجهیز خواهد شد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : ایران نیازی به ساختمان‌های بلند ندارد - پارسا | پایگاه خبری


بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، یزدانی در باره ادامه افزود: در باره سعی بلیغیم که این ۲۲ بوستان پس از تجهیز و مناسب سازی های لازم همزمان با یوم الله۲۲بهمن سالجاری به پایان برسد.

انتهای پیام