پارسا نیوز : موتور خراب ماشین سازی در باره نخستین سال حضور در باره لیگ

پارسا نیوز : موتور خراب ماشین سازی در باره نخستین سال حضور در باره لیگ

سبزپوشان تبریزی با وجود هزینه‌های هنگفت در باره لیگ شانزدهم، در باره رده شانزدهم لیگ قرار گرفت تا خیلی زود در باره خطر سقوط به لیگ نایاب تر قرار بگیرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، در باره بخش شانزدهم و پایانی بررسی‌ تحلیلی و آماری نیم فصل نخست لیگ برتر نوبت به ماشین سازی تبریز می رسد که علی‌رغم تلاشی زیاد در باره فصل نقل‌ و انتقالات نمایش دلپذیری نداشت و در باره جایگاه شانزدهم جدول قرار گرفت.

کلیات

ماشین سازی تبریز که سال گذشته با کسب مقام دوم لیگ آزادگان و پس از سال‌ها دوری از لیگ برتر توانسته بود به بالاترین سطح فوتبال ایران صعود کند، شروع به جذب ستاره‌های سابق و گران قیمت لیگ برتری کرد و انتظار می رفت با این بازیکنان بتواند در باره نیمه نخست جدول رده‌بندی قرار گیرد، اما بخت با این تیم یار نبود و رسول خطیبی که جزو یکی از مربیان موفق لیگ برتر به شمار می رفت این تیم را در باره رده شانزدهم تحویل فرهاد کاظمی داد و کنار رفت. کاظمی در باره آخرین دیدار لیگ برتر هدایت ماشین سازی را بر عهده داشت و توانست یک تساوی را برای این تیم به دست بیاورد و شاید تبریزی ها امیدوار به نیم فصل دوم بمانند.

مربی

رسول خطیبی که سال گذشته موفق به رساندن سبزپوشان تبریزی به لیگ برتر شده بود، در باره سمت خود ابقا شد و در باره شروع لیگ نتایج خوبی را هم کسب کرد، اما بعد از هفته‌ ششم روند رو به نزول این تیم آغاز شد تا در باره پایان هفته‌ پانزدهم ماشین سازی با اختلاف در باره جایگاه شانزدهم قرار بگیرد. پس از این نتایج مسئولان ماشین سازی با استعفای او موافقت کردند و فرهاد کاظمی که تخصص زیادی در باره ابقای تیم‌ها در باره لیگ برتر دارد به عنوان جانشین او انتخاب شد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : بی‌توجهی باشگاه استقلال به تاریخ‌ نامه‌های فیفا و گافی که فدراسیون فوتبال داد! - قدس آنلاین | پایگاه خبری

مدیریت

بازگشت ماشین سازی به لیگ برتر بسیار پر تلاش بود و این تیم که این بار به منابع مالی خوبی دست پیدا کرده بود توانست گران‌ترین خرید لیگ را به نام خود ثبت کند و آندر بارهانیک تیموریان و چند ستاره دیگر را به این تیم بیاورد. اما هر چقدر باره بخش مدیریتی ماشین سازی موفق بود در باره بخش فنی این تیم چیزی در باره چنته نداشت تا قعرنشین لیگ شانزدهم بماند.

بازیکنان

تلفیق بازیکنان جوان و با تجربه برای ماشین سازی خوش یمن نبود و این تیم که از بازیکنان همچون آندر بارهانیک تیموریان، پیام صادقیان، محمد نصرتی و چند بازیکن خارجی خوب استفاده می‌کرد، به جایگاه بهتر از رتبه شانزدهم دست نیافت تا در باره پایان نیم فصل چندین از بازیکنان این تیم قصد جدایی از ماشین سازی را انجام دهند که از جمله آنها می‌توان به آندر بارهانیک تیموریان اشاره کرد. با این حال فرهاد کاظمی در باره ورود خود به ماشین سازی چند بازیکن با حرارتد از جمله حمیدر بارهضا علی عسگر، محمود قائد رحمتی و محمد رحمتی را به ماشین سازی آورده است.

پیشنهاد ویژه :   پیشنهادی: عید کجا برویم؟| چشمه‌های حیرت‌ انگیز «باداب سورت» را در هیچ تور خارجی نمی‌بینید! - اخبار پارسا

میانگین سنی: ۲۶.۷۶

عملکرد: ماشین سازی در باره ۱۵ دیدار نیم فصل اول تنها به یک پیروزی دست یافت. این تیم همچنین ۴ تساوی کسب کرد و ۱۰ بار مغلوب حریفانش شد. سبزپوشان تبریزی در باره خارج از خانه عملکرد خوبی نداشت و یک پیروزی، ۲ تساوی و ۵ شکست را تجربه کرد و در باره بازی های خانگی نیز ۲ تساوی و ۵ شکست را متحمل شد.

گل زده: ماشین سازان در باره ۱۵ بازی لیگ برتر، ۱۱ گل را به ثمر رساندند که مانگین ۰.۷۳ گل به ازای هر بازی را ثبت کردند. آنها در باره بازی‌های خانگی نیز ۶ گل و در باره بازی های خارج از خانه ۵ گل را زدند که به ترتیب میانگین گل زده ۰.۸۵ و ۰.۶۲۵ گل به ازای هر بازی را ثبت کردند.

دقایق گل‌های زده ماشین سازی:

۰-۱۵: یک گل

۱۵-۳۰: سه گل

۳۰-۴۵: بدون گل

۴۵-۶۰: چهار گل

۶۰-۷۵: یک گل

۷۵-۹۰: دو گل

گل خورده: ماشین سازی بدترین خط اثبات بیگناهی لیگ برتر را به نام خود ثبت کرد و در باره ۱۵ بازی ۲۶ گل در بارهیافت کرد. آنها ۱۳ گل در باره بازی‌های خانگی و ۱۳ گل هم در باره بازی‌های خارج از خانه در بارهیافت کردند. میانگین گل خورده آنها به ازای هر بازی ۱.۷۳ است که این عدد برای بازی های خانگی و خارج از خانه به ترتیب ۱.۸۵ و ۱.۶۲۵ است.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : پیروزی پرگل تاتنهام در نخستین بازی سال ۲۰۱۷

دقایق گل های خورده ماشین سازی:

۰-۱۵: چهار گل

۱۵-۳۰: پنج گل

۳۰-۴۵: پنج گل

۴۵-۶۰: چهار گل

۶۰-۷۵: سه گل

۷۵-۹۰: پنج گل

کارت های زرد و قرمز: ماشین سازی با ۲۶ کارت زرد و سه کارت قرمز یکی از خشن ترین تیم های لیگ برتر بود.

پنالتی: داوران در باره بازی های ماشین سازی ۹ بار اعلان پنالتی کرده اند که از این تعداد ۴ پنالتی به سود و ۵ پنالتی به ضرر این تیم بود. از چهار پنالتی این تیم سه ضربه گل شده و یک بار هم تبدیل به گل نشده است. از پنج ضربه پنالتی که به سود حریفان این تیم اعلان شده، ۳ ضربه گل و دو ضربه هم گل نشده است.

انتهای پیام