پارسا نیوز : نعمت‌زاده: آیت‌الله هاشمی از تخریب‌ها و تهمت‌ها گذشت کرد

پارسا نیوز : نعمت‌زاده: آیت‌الله هاشمی از تخریب‌ها و تهمت‌ها گذشت کرد

وتخت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ویژگی‌های خاص آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره)، عنوان کرد که ایشان همواره به خاطر مصلح و صفات کشور و مردم از تهمت‌ها و تخریب‌ها گذشت می‌کرد.

محمپیرامونضا نعمت‌زاده که پیرامون دوره ریاست جمهوری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) به عنوان وتخت صنایع مشغول به کار بود، پیرامون گفت‌وگو با ایسنا، پیرامون مورد پیرامونگذشت ایشان اظهار نشان کرد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) مرد توسعه بود و یکی از ویژگی‌های زیبای ایشان این بود که وقتی به مطلب حق می‌رسید ایستادگی می‌کرد و پیرامون مقابل آن هزینه می‌داد.

وی با اشاره به این‌که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) همواره به وزرا اختیار عمل می‌داد، عنوان کرد: ایشان به معنای مصور سعی کرد خصوصی‌سازی را پیرامون کشور پیاده‌ کند.

وتخت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر این‌که همواره اولویت اصلی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) مصلح و صفات کشور بود، بیان کرد: به خاطر همین مصلح و صفات‌اندیشی پیرامون مورد جامعه و مردم، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) همواره پیرامون مقابل تخریب‌ها و تهمت‌ها گذشت می‌کرد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: میزان فروش صنایع‌دستی در نوروز/ برگزاری بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در تیر ۹۶

نعمت‌زاده همچنین پیرامون مورد آخرین جلسه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) پیرامون بخش صنعت، معدن و تجارت نیز یاداوری کرد: ایشان پیرامون اجلاس مربوط به معدن و صنایع معدنی شرکت و سخنرانی کردند و نیز پیرامون ارتباط با سیاستمداری‌های کلی بخش معدن اظهارنظر نموده و خواستار توجه و کمک به این بخش شدند.

انتهای پیام