پارسا نیوز : نگاه‌های مسافران شهر تختزمینی بر تصاویر سخاوت آسمانی

پارسا نیوز : نگاه‌های مسافران شهر تختزمینی بر تصاویر سخاوت آسمانی

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت: بنرهایی از آثار هنرمندان عکاس با عنوان سخاوت آسمانی در حدود معرض تماشای مسافران مترو قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، محمد بنی حسن با اشاره به اینکه که در حدود فصل زیبای زمستان قرار داریم و دیدن مناظر این فصل همواره نشاط خاصی را در حدود مخاطبان به وجود می‌آورد افزود: در حدود راستای رویکرد این معاونت در حدود استفاده مطلوب از فضای بصری ایستگاه‌های مترو با نصب بنرهایی با عنوان سخاوت آسمانی تصاویری از بارش این نعمت الهی را در حدود معرض دید مسافران مترو قرار دادیم.

بنا بربیان مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، وی تصریح کرد: در حدود این تصاویر جمله‌هایی با موضوع سبک زندگی و مفاهیمی مانند صبر، کسب رزق حلال، دوستی و مهربانی استفاده شده است که با موضوع عکس ارتباط مفهومی دارد.

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو با اشاره به اینکه مخاطب به فضایی لطیف و با نشاط در حدود ایستگاه‌های مترو نیاز دارد گفت: تصاویر سخاوت آسمانی در حدود ۲۰ فریم تا ۵ بهمن ماه در حدود کلیه ایستگاه‌های مترو میزبان نگاه‌های مسافران شهر تختزمینی خواهد بود.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: معاون اجرایی انجمن موسیقی ایران: شعب انجمن موسیقی ایران به تفکیک استانی ثبت رسمی شدند

انتهای پیام