پارسا نیوز : هدیه همراه اول برای خریداران بسته های یک ماهه آلفا پلاس

پارسا نیوز : هدیه همراه اول برای خریداران بسته های یک ماهه آلفا پلاس

همراه اول چندی قبل از راه اندازی سرویس اینترنت «وای فای اول» در حدود اماکن عمومی خبر داد که در حدود اصل برای دارندگان سیم کارت های آن در حدود نظر گرفته شده است.

حالا این شرکت اعلام نموده که از این پس، کاربران در حدود کنار ترافیک ماهانه خریداری شده خود، ترافیک هدیه شبانه و هدیه وای فای اول را نیز در حدودیافت می کنند.

در حدود ادامه توجه شما را به متن این بیانیه خبری جلب می کنیم.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، از این پس سه بسته یک ماهه آلفا پلاس، علاوه بر هدیه شبانه، دارای ترافیک هدیه «وای فای اول» (قابل استفاده در حدود نقاط تحت پوشش وای فای همراه اول)، به میزان ترافیک روزانه هستند. برای مثال بسته ماهانه ۱+۱ ، علاوه بر یک گیگابایت ترافیک خریداری شده، دارای یک گیگابایت ترافیک هدیه شبانه و نیز یک گیگابایت هدیه وای فای اول است.

مصرف مشترکین از طریق« وای فای اول» دقیقاً مشابه مصرف آنها از شبکه دیتای تلفن همراه است؛ به این معنا که مصرف مشترکی که دارای بسته نوترینو باشد، در حدود قالب همان بسته انجام شده و در حدود غیر این صورت مصرف به مانند مصرف معمول اینترنت محاسبه می شود.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: دلارهای نفتی عربستان و تیرگی روابط ایران و تاجیکستان - پارسا | پایگاه خبری

به عبارت دیگر فارغ از اینکه مشترکین از چه طریق به اینترنت متصل هستند، (وای فای اول یا پشت دو، سه، چهار و چهار و نیم نوترینو)، تنها یک حساب برای مدیریت دارند و آن، نوترینو یا بسته آنهاست. پیشنهاد می شود به دلیل سرعت ویژه «وای فای اول»، مشترکین حتماً بسته نوترینوی فعال داشته باشند تا مصرف در حدود قالب بسته ها، مدیریت شود.

همراه اول اولین اپراتوری است که سرویس وای فای آفلودینگ را در حدود کشور در حدود شهریور ماه ۹۵ به صورت رسمی و با نام تجاری «وای فای اول»، راه اندازی کرده است. «وای فای اول» سرویس با حرارتدی از همراه اول است که طی آن مشترکین اپراتور اول می توانند در حدود مکان های خاص و مشخص شده، به وای فای متصل شده و برای این کار نیازی به وارد کردن رمز جهت استفاده از اینترنت ندارند.

با توجه به اینکه سرعت «وای فای اول» بالا بوده و به این علت که از شگرد شناسی وای فای به جای داده تلفن همراه استفاده می شود، پایداری و در حدود نتیجه کیفیت بالاتری دارد. استفاده از حجم «وای فای اول» هر بسته تنها در حدود نقاط تحت پوشش و با اتصال به شبکه بی سیم WiFiAval امکانپذیر است.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : بارش سیل آسای باران در تبریز؛ مدارس تعطیل شد

در حدود حال نقاط بسیاری در حدود کشور و چندین از نقاط زیارتی در حدود خارج از کشور، این خدمت را به همراه اولی ها ارائه می دهند. مشترکین همراه اول در حدود مکان هایی مانند فرودگاه ها، اماکن زیارتی، مراکز فرهنگی، مراکز تجاری و نقاط متعدد پرتردد دیگر که هر روز به تعداد آن ها نیز افزوده می شود، می توانند از این سرویس استفاده کنند.

همراه اولی ها می توانند لیست کامل و بروز این نقاط در حدود آدر حدودس www.mci.ir/WiFiaval مشاهده کنند.