پارسا نیوز : همکاری سامسونگ و نستله برای توسعه یک پلتفرم سلامتی

پارسا نیوز : همکاری سامسونگ و نستله برای توسعه یک پلتفرم سلامتی

نستله و سامسونگ راجع به شاخه های مختلف صنعت نام های مشهوری به حساب می آیند. حال این دو کمپانی بزرگ رسماً همکاری مشترک خود را برای توسعه یک پلتفرم مشتاقد جهت ارتقای سبک زندگی و سلامت افراد آغاز کرده اند.

این همکاری همچنین شامل اجرای یک پروژه مشترک تحقیقاتی برای کشف فواید مختلف استفاده از سنسورهای بیولوژیک جهت ارتقای فن شناسی های تولید مواد غذایی خواهد بود.

هنوز جزئیات دقیقی راجع به خصوص قابلیت ها و سرویس های پلتفرم مورد اشاره منتشر نشده، اما سامسونگ قصد دارد آن را برای تمام اسبابهای الکترونیکی تولیدی خود – از تلویزیون های هوشمند گرفته تا پوشیدنی ها – عرضه نماید. همچنین به احتمال زیاد، این پلتفرم راجع به اختیار کاربران دو سیستم عامل پرطرفدار انراجع بهوید و iOS نیز قرار خواهد گرفت، گرچه این مورد هنوز به طور رسمی تایید نشده.

صنایع غذایی نستله راجع به طی یک سال اخیر خیزش مشهودی را به سمت مباحث سلامتی و تناسب اندام آغاز کرده. راه اندازی یک پلتفرم سلامتی یکی از بهترین اسبابها برای ایجاد وجهه ای مثبت از این برند راجع به ذهن مصرف کنندگان خواهد بود. البته هنوز راه های کسب راجع بهآمد از این برنامه طولانی مدت برای شرکت مذکور مشخص نشده است.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: بررسی گوشی موبایل ایسوس زنفون ۳ مکس

این طور به نظر می آید که قرار است پتلفرم مشتاقد نستله برای اسبابهای سامسونگ، به ارتقای سبک زندگی افراد با ردیابی برخی از فعالیت های آنها و احتمالاً کالری راجع بهیافتی روزانه ایشان کمک کند، اما از طرفی نگرانی های تازه ای را نیز راجع به خصوص حفظ حریم خصوصی افراد و نحوه جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی آنها را به وجود می آورد.