پارسا نیوز : واعظی : مردم با یار امام و رهبری وداع تاریخی کردند

پارسا نیوز : واعظی : مردم با یار امام و رهبری وداع تاریخی کردند

وتخت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:‌ تاریخ نوین ایران را بدون هاشمی نمی توان نوشت.

به گزارش ایسنا، محمود واعظی در باره حاشیه مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی که عصر امروز (چهارشنبه ) در باره مسجد امام علی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات برگزار شد، در باره جمع خبرنگاران، آیت‌الله هاشمی را دارای شخصیت چند وجهی دانست و اظهار کرد: قبل از انقلاب با توجه به شرایط جامعه، ایشان به عنوان یک مبارز بسیار شجاع با رژیم شاه مبارزه کردند و نقش‌شان در باره گرد اوری کردن مبارزان در باره داخل و خارج کشور با ذهنیت تشکیلاتی بسیار قوی جهت ساماندهی مبارزان بسیار تاثیرگذار بود.

وی با اشاره به اینکه آیت‌الله هاشمی بعد از شکل گیری جمهوری اسلامی ایران نقش برجسته ای در باره کنار امام (ره) داشتند، تصریح کرد: آیت‌الله هاشمی بسیار موقعیت شناس بودند و در باره ممصور که کشور نیاز به فکر نو و متحول داشت همیشه پیش قدم می شدند.

وتخت ارتباطات با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در باره طول هشت سال حضور در باره مجلس، سال‌های ریاست جمهوری‌شان، ریاست مجلس خبرگان رهبری، مجمع تشخیص مصلح و صفات نظام و همچنین به عنوان جانشین فرمانده کل قوا حضوری هدایت گرایانه داشتند و آثار خوبی برای کشور بره جای گذاشتند، خاطر نشان کرد: تاریخ نوین ایران را بدون هاشمی نمی توان نوشت.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: بازدید معاونان فنی و سرمایه‌گذاری صندوق احیا از مراحل تجهیز بادگیرخانه کلانتر

واعظی با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی در باره مقاطع مختلف حضور فعال و تعیین کننده داشته و خدمات برجسته ای داشتند، افزود:‌ قدر بارهشناسی مردم فهیم ایران قابل تقدیر است که انصافا در باره روز تشییع پیکر آیت‌الله در باره دانشگاه تهران و مرقد امام (ره) موجود شدند و وداعی تاریخی با یار امام و رهبری و انقلاب کردند.

وی افزود: امیدواریم تجمع عظیم مردم و بدر بارهقه بزرگشان از آیت‌الله هاشمی مایه وحدت کشور شود و قوای سه گانه تحت زعامت مقام معظم رهبری بتواند کشور را طوری بسازند که آیت‌الله هاشمی به دنبال ساخت ایران بود.

انتهای پیام