پارسا نیوز : وزارت وکالت روسیه: آمریکا از مسئولیت کشتار غیرنظامیان در حدود سوریه شانه خالی می‌کند

پارسا نیوز : وزارت وکالت روسیه: آمریکا از مسئولیت کشتار غیرنظامیان در حدود سوریه شانه خالی می‌کند

ایگور کوناشنکف

سخنگوی وزارت وکالت روسیه امروز(چهارشنبه) گفت محرمانه بودن اقدامات نیروی هوایی آمریکا و ائتلاف تحت رهبری این کشور در حدود سوریه به آنها اجازه داده تا از تخت بار مسئولیت کشته شدن غیرنظامیان شانه خالی کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ایگور کوناشنکف، سخنگوی وزارت وکالت روسیه امروز اظهار داشت: جنگنده‌های نیروهای هوایی آمریکا و ائتلاف بین المللی جد و جهد دارند که در حدود عملیات‌هایشان در حدود سوریه به شکلی پنهانی عمل کنند. همکاران آمریکایی ما چندان دوست ندارند که طرح‌هایشان برای استفاده از هواپیماهای نظامی خود را اطلاع دهند و تنها یک سری اطلاعات تقریبی در حدودباره چارچوب زمانی و منطقه عملیات ارائه می‌دهند اما اطلاعاتی در حدودباره نوع هواپیماها و این که به کدام طرف تعلق دارد ارائه نمی دهند.

وی افزود: این وضعیت به هواپیماهای نیروهای ائتلاف تحت رهبری آمریکا اجازه می‌دهد از تخت بار مسئولیت کشتار غیرنظامیان و نابودی اهداف غیرنظامی به بهانه اشتباهات تراژیک شانه خالی کنند. مقامات آمریکایی هیچ وقت در حدود آن سوی خط تلفن ایجاد شده با روسیه به منظور بحث و حل وفصل مسائل مناقشه بر انگیز در حدود سوریه حضور ندارند.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : توصیه‌های تغذیه‌ای ماه مبارک رمضان/نوشیدن چای موجب دفع موادمعدنی بدن می‌شود

انتهای پیام