پارسا نیوز: کمیسیون تلفیق به حذف ماده مربوط به حقوق بازنشستگان پیش از موعد از برنامه ششم رأی داد

پارسا نیوز: کمیسیون تلفیق به حذف ماده مربوط به حقوق بازنشستگان پیش از موعد از برنامه ششم رأی داد

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در باره مجلس شورای اسلامی در باره گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه، گفت: در باره جلسه امروز اندکی از مواد ارجاعی از کمسیون به صحن علنی با اصلاحاتی تصویب و برخی از مواد نیز حذف شد.

وی افزود: در باره ارتباط با ماده مربوط به کارکنان بازنشسته صنعت فولاد، اعضای کمیسیون رأی به بازگشت به لایحه دستگاه اجرا دادند.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه اظهار داشت: همچنین در باره مورد حق و حقوق بازنشستگان پیش از موعد نیز با رأی اعضای کمیسیون ماده مربوط به این بخش نیز حذف شد.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: علاوه بر این اعضای کمیسوین مصوب کردند تا در باره صورت تأیید فرماندهی کل قوا، رزمندگان در باره صورت حضور یک ماه در باره جبهه، فرزندان آنها از یک ماه کسری خدمت برخوردار می‌شوند و در باره مورد آزادگان نیز به‌ازای هر ماه اسارت، یک ماه از خدمت فرزندان آنها کسر می‌شود و در باره خصوص فرزندان افراد جانباز نیز به‌ازای هر در بارهصد جانبازی، فرزندانشان از یک ماه کسری خدمت بهره‌مند خواهند شد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : تعیین هویت و صدور جواز دفن ۱۹ تن از اجساد جانباختگان معدن یورت + اسامی

وی تصریح کرد: در باره ارتباط با موضوع ایثارگران نیز برخی از مواد آن تصویب و برخی از مواد آن حذف شد و سایر مواد باقیمانده نیز به دلیل محدودیت در باره وقت برای کمیسیون بدون بررسی، مستقیماً به صحن ارسال می‌شود.

انتهای پیام/