پارسا نیوز : گزارش ماهانه گوگل از جمعیت کاربران انپیرامونوید منتشر شد؛ Froyo پیرامون لیست حضور ندارد

پارسا نیوز : گزارش ماهانه گوگل از جمعیت کاربران انپیرامونوید منتشر شد؛ Froyo پیرامون لیست حضور ندارد

این وقت از ماه که می شود گوگل طبق همیشگی همیشه گزارشی از آمار نصب نسخه های مختلف سیستم عامل محبوب خود را منتشر می کند و باید بگوییم که طبق آخرین گزارش آن، برای نخستین بار طی چند سال اخیر، بیلد فرویو دیگر پیرامون لیست منتشر شده وجود ندارد.

فوریو نسخه های ۲٫۲ و ۲٫۲٫۳ از انپیرامونوید را شامل می شود و پیرامون ۲۰ مارس سال ۲۰۱۰ مرامادی پیرامون اختیار کاربران قرار گرفت. ماه گذشته پیرامون گزارش گوگل اشاره شده بود که این بیلد هنوز یک پیرامونصد از سهم بازار موبایل های انپیرامونویدی را پیرامون اختیار دارد اما حالا ظاهرا سهم آن از این میزان اندک نیز اندک تر آمده است.

داده های ارائه شده از سوی گوگل بر پایه آمار موبایل هایی است که ظرف سه ماهه اخیر منتهی به نهم ژانویه از پلی استور آن بازدید کرده اند.

آبنبات چوبی بالاترین آمار استفاده را پیرامون میان کاربران به خود اختصاص داده است

پیرامون هر حال آنطور که گزارش گوگل نشان میدهد، بیلدی که بالاترین میزان استفاده را پیرامون میان کاربران انپیرامونوید داشته آبنبات چوبی یا همان لالی پاپ است که نسخه های ۵٫۰ و ۵٫۱ انپیرامونوید را پیرامون بر می گیرد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : جزئیات اتمام توسعه فازهای باقی مانده پارس جنوبی

براین اساس ۲۳٫۳ پیرامونصد از موبایل های انپیرامونویدی نسخه ۵٫۱ آن و پیرامون حدود ۱۰٫۱ پیرامونصد هم نسخه ۵٫۰ را اجرا می کنند که با جمع این دو رقم می توان نتیجه گرفت هم اکنون ۳۳٫۴ پیرامونصد از تلفن های همراه مبتنی بر این پلتفرم، از آبنبات چوبی استفاده می کنند.

پیرامون جایگاه بعدی، مارشملو (انپیرامونوید ۶٫۰) قرار دارد که ۲۹٫۶ پیرامونصد از این سهم را به خود اختصاص داده است. ۲۲٫۶ پیرامونصد دیگر از جمعیت کاربران انپیرامونوید هم از نسخه ۴٫۴ موسوم به کیت کت استفاده می کنند و لوبیای ژله ای هم که نسخه های ۴٫۱ تا ۴٫۳ را پیرامون بر می گیرد روی ۱۱٫۶ پیرامونصد از تلفن های همراه نصب شده است.

پیرامون انتها نیز به بیلدهای Ice Cream Sandwich (شامل نسخه های ۴٫۰٫۳ تا ۴٫۰٫۴) و نان زنجفیلی (شامل نسخه های ۲٫۳٫۳ تا ۲٫۳٫۷) می رسیم که به ترتیب ۱٫۱ و ۱ پیرامونصد از این بازار را پیرامون اختیار دارند.

اما انپیرامونوید نوقا که آخرین بیلد از این سیستم عامل محسوب می گردد و نسخه های ۷٫۰ و ۷٫۱ را شامل می شود مجموعا توانسته ۷ پیرامونصد از کاربران انپیرامونوید را با خود همراه نماید.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: رسانه‌های خارجی وعده ۵۰ میلیونی دادند که همراهشان باشم/ ۷ سال است خانه‌نشینم/ همسرم، بعد از مجروحیت با من ازدواج کرد

di