پارسا نیوز: گزارش متنی و تصویری «پارسا» از کنسرت پرشور گروه «سون»

پارسا نیوز: گزارش متنی و تصویری «پارسا» از کنسرت پرشور گروه «سون»

کنسرت گروه موسیقی سون

کنسرت گروه موسیقی «سون» در آخرین شب تمدید شده خود، ششم خردادماه به همت موسسه فرهنگی و هنری «آوای دوران» (تهیه کنندگی رسول ترابی) در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی شهر تهران به روی صحنه رفت.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «پارسا» و به نقل از هنرآنلاین، این گروه با اجرای قطعات ریتمیک «من بی تو می‌میرم» و «باور» آغاز شد و سپس آرش قنادی، کیارش پوزشی و امیر قنادی به خوش‌و‌بش با مخاطبین پرداختند و بعد قطعه پرطرفدار «ستاره» با هم‌خوانی حضار اجرا شد.

«ادعا»، قطعه بعدی این کنسرت بود که با هنرنمایی نوازنده ساکسوفون به اجرا درآمد. در ادامه نوبت به اجرای «نرو خواهش می‌کنم» و «یه راهی پیش روم بذار» از دومین آلبوم رسمی گروه سون رسید و پس از آن «هم‌دست» یکی از تک‌آهنگ‌های این گروه خوانده شد.

این گروه اما در اولین اجرای سال جدید، برای نخستین بار قطعه «دنیای بعد تو» که به تازگی در قالب موزیک‌ویدئو منتشر شده با همراهی و هم‌خوانی حاضرین اجرا کرد و در نهایت نوبت به اجرای «دوسِت دارم» رسید که به عنوان محبوب‌ترین قطعه گروه سون و یکی از موفق‌ترین آثار موسیقی پاپ در سال‌های اخیر شناخته می‌شود.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : قاسمی در اجتماع خبرنگاران عنوان کرد تشکیل کمیته‌ای در وزارت خارجه در پی اقدام ترامپ/ نیازی به میانجی در رابطه خود با کشوی منطقه نداریم

از نکات قابل توجه این کنسرت تشویق حضار به همراه موسیقی در قطعه «یه راهی پیش روم بذار» و همخوانی در قطعات «واست می میرم» و «دوستت دارم» بود.

کنسرت گروه موسیقی سون

گروه سون که معمولاً کنسرت‌های پرانرژی و شادی برگزار می‌کند در این برنامه نیز با یک کنداکتور متنوع از آلبوم‌های خود و تک آهنگ‌های محبوب برنامه را مدیریت کردند.

«دوباره دلم گرفته»، «باور»، «ستاره»، «خواهش»، «ادعا»، «یه راهی پیش روم بذار»، «اعتراف»، «من بی تو می‌میرم»، «نیایش من»، «با تو می مونم»، «دوست دارم»، «اولین نیایش» از جمله قطعات اجرایی این کنسرت بودند.

پس از اجرای چند قطعه کیارش پوزشی گفت: «از روزی که ما این گروه را راه‌اندازی کردیم ، ۱۲ سال می‌گذرد و در تمام این مدت برای شما و به نیایش شما کار ساختیم، شعر گفتیم و تنظیم کردیم و شما هم این کارها را گوش کردید و خیلی خوشحال هستیم که تا به امروز از ما پشتیبانی کردید. در آن زمان ما سه پسر کوچک با آرزوهای بزرگ بودیم و از همه شما ممنونم که ما را به آن آرزوهای بزرگ و دست‌نیافتنی رساندید.»

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: ایجاد کارگاه‌های تولید و تهیه مصالح بومی در پروژه‌های مرمتی استان هرمزگان

در این کنسرت که سومین اجرای رسمی از آلبوم «دنیای بعد تو» در تهران بود، گروه سون برخی از قطعات پرطرفدار دیگرش را نیز اجرا کرد.

احمد حضرتی (بوزوکی)، بهروز علیاری (کیبورد)، سعید حسن‌زاده (گیتار بیس)، رضا رفتاری (درامز)، پژمان فرهمند (پرکاشن)، محمد رضوانی‌زاده (گیتار)، محمد زمانی (کیبورد) و هادی جداری (ساکسفون) اعضای ارکستر گروه سون در این کنسرت بودند.

در ادامه می توانید عکسهای سایت خبری و تحلیلی «پارسا» (عکاس: مرضیه امیری) از کنسرت گروه موسیقی سون را مشاهده نمایید.