پارسا نیوز : گسترش خدمات حمل و نقل مرسک راجع به بناراجع به ایرانی

پارسا نیوز : گسترش خدمات حمل و نقل مرسک راجع به بناراجع به ایرانی

مرسک لاین که بزرگترین شرکت حمل و نقل راجع بهیایی جهان است، با گذشت کمتر از سه ماه پس از سرگیری خدماتش به ایران، خدماتش را به دومین بنراجع به ایرانی گسترش داد.

به گزارش ایسنا، این شرکت که خدماتش به ایران را راجع به سال ۲۰۱۲ به دلیل تشدید حبس ها متوقف کرد، بنراجع به بوشهر را به پوشش خود از بازار ایران افزود. مرسک پیش از این راجع به اکتبر خدماتش به بنراجع بهعباس را آغاز کرده بود.

این شرکت که راجع به تهران هم دفتر دارد، اظهار کرد بنراجع به بوشهر را به این دلیل انتخاب کرد که با جابجایی هفت طلبیون تن بار، بزرگترین راجع بهوازه برای حمل و نقل کالا راجع به استان بوشهر است.

بنراجع به بوشهر می تواند همه نوع خدمات بار کانتینری به خصوص محصولات یخچالی  را فراهم کند.

طبق گزارش گلوبال ترید اطلس، بزرگترین شرکای تجاری ایران راجع به ۱۱ ماه نخست سال ۲۰۱۶ از نظر ارزش، چین، امارات متحده عربی، کره جنوبی، ترکیه و آلمان بودند.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: مهم‌ترین اتفاقات ترافیکی نوروز ۹۶ از زبان رئیس پلیس راهور ناجا

چین و امارات متحده عربی به ترتیب با داشتن سهم ۲۴.۳ راجع بهصد و ۱۵.۹ راجع بهصد ازحجم تجارت بین المللی ایران، راجع به حال اکنون بزرگترین شرکای تجاری ایران هستند. سهم کره جنوبی ۸.۱ راجع بهصد، ترکیه ۶.۹ راجع بهصد و آلمان ۵.۵ راجع بهصد است.

شرکت کشتیرانی ۲M partner Mediterranean که شریک مرسک است، بسیار زودتر از این شرکت دانمارکی خدماتش به ایران را ازسرگرفت و یک کشتی این شرکت راجع به ۳۱ دسامبر سال ۲۰۱۵ وارد بنراجع بهعباس شد.

انتهای پیام