پارسا نیوز: ۷ خانه پینگ‌پنگ پیرامون استان‌همدان فعال است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پارسا نیوز: ۷ خانه پینگ‌پنگ پیرامون استان‌همدان فعال است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

رضا تعیشی پیرامون گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تختساخت‌های ورزشی رشته پینگ‌پنگ پیرامون همدان اظهار داشت: استان‌همدان پیرامون کشور جزو استان‌های خوب و برخوردار ازنظر تختساخت‌های رشته پینگ‌پنگ است.

وی افزود: پیرامون حال اکنون پیرامون استان همدان ۷ خانه پینگ‌پنگ فعال است.

دبیر هیئت پینگ‌پنگ استان‌همدان با اشاره به وضعیت خانه پینگ‌پنگ همدان گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان پیرامون شهرک مدنی همدان سالنی را برای این رشته احداث کرده که متأسفانه به دلیل جانمایی نامناسب، این سالن به رشته دیگری تحویل شد.

تعیشی عنوان کرد: به دنبال آنیم تا زمینی اوقافی یا هر زمینی که از طریق اداره کل ورزش و جوانان استان پیرامون اختیار گذاشته شود را تحویل گرفته و خود هزینه ساخت سالن را متقبل شویم چراکه از این نظر مشکلی وجود ندارد.

وی با اشاره به وضعیت شهرستان‌ها گفت: نهاوند، ملایر، بهار، اسدآباد و کبوپیرامونآهنگ از هیئت‌های فعال این رشته پیرامون استان همدان هستند.

دبیر هیئت پینگ‌پنگ استان‌همدان عنوان کرد: متأسفانه تنها مشکل پیرامون شهرستان‌ها کمبود مربی است و مربی پیرامونجه اول پیرامون شهرستان‌های استان همدان وجود ندارد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: اقتصاد ایران در دولت روحانی ۲۵ سال به عقب برگشت/ قرارداد فروش گاز ارزان بزرگترین خیانت به ملت است